bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

21. MFT Baltic Cup 2021 wyniki

2021-11-19,

Kategoria : Aktualności

19-21 listopada to 21. Międzynarodowy Festiwal Tańca „Baltic Cup”. Pierwszego dnia na turnieju rywalizowały dzieci i młodzież z Polski oraz Europy. Drugiego dnia mogliśmy oglądać zmagania światowej czołówki tanecznej – Mistrzostwa Świata par dorosłych w 10 tańcach. Trzeciego dnia również nie zabrakło wrażeń.
Poniżej wyniki:
WDSF WCH ADULT 10D
1. Sveridonov Evgeny - Barkova Angelina (FDSARR)
2. Williamson Earle - Myshko Veronika (UKRAINE)
3. Roccatti Andrea - Odikadze Marika (ISRAEL)
4. Williamson Errol - Williamson Ami (DENMARK)
5. Fazullin Armand - Iwańska Klaudia (POLAND)
6. Alberetti Lorenzo - Dionigi Martina (ITALY)
DSE ChEGP Juvenile I+II OPEN ST
1. Vaskys Nojus - Stuopelyte Aukse (LITHUANIA)
2. Adnagy-Danilov Sasa - Jianu Dominique (ROMANIA)
3. Szostak Krzysztof Ryszard - Stefańczyk Laura (POLAND) – EKT Jantar
4. Szewczyk Jan - Bartkiewicz Maja (POLAND)
5. Albins Kristians - Bolbate Diana (LATVIA)
6. Topolnyk Amir - Kagramanian Veronika (UKRAINE)
12. Śliwa Konrad - Buczek Hanna (POLAND) – EKT Jantar
DSE ChEGP Junior I OPEN ST
1. Prokins Jegors - Karimova Polina (LATVIA)
2. Sakalauskas Radvilas - Kniubaite Ema (LITHUANIA)
3. Józefowicz Marceli - Jankowska Patrycja (POLAND) – EKT Jantar
4. Melbardis Kristians - Lebedeva Dana (LATVIA)
5. Radu Raul Gabriel - Usvat Ioana (ROMANIA)
6. Morozkov Mark - Seikste Estere (LATVIA)
7. Jezierski Błażej - Cybulska Malwina (POLAND) – EKT Jantar
11. Woliński Bartosz - Saryk Amelia (POLAND) – EKT Jantar
18. Żmijewski Marcel - Ciechorska Michalina (POLAND) – EKT Jantar
DSE ChEGP Junior II OPEN LA
1. Stawowy Mateusz - Silva Sara (POLAND)
2. Olejarz Tymon - Kurda Wiktoria (POLAND)
3. Yeromenko Danylo - Kulakovskaya Margarita (UKRAINE)
4. Savlaks Aleksis - Onufrijeva Anastasija (LATVIA)
5. Beinoras Gustas - Beniusyte Veja (LITHUANIA)
6. Mlinskas Kristupas - Ulcinaite Emilija (LITHUANIA)
DSE ChEGP Juvenile I+II OPEN LA
1. Vaskys Nojus - Stuopelyte Aukse (LITHUANIA)
2. Topolnyk Amir - Kagramanian Veronika (UKRAINE)
3. Korczyk Tymoteusz Kazimierz - Pietraszewska Marta Alicja (POLAND)
4. Adnagy-Danilov Sasa - Jianu Dominique (ROMANIA)
5. Zięba Michał - Olesiejuk Natalia (POLAND)
6. Szostak Krzysztof Ryszard - Stefańczyk Laura (POLAND) – EKT Jantar
11. Śliwa Konrad - Buczek Hanna (POLAND) – EKT Jantar
DSE ChEGP Junior I OPEN LA
1. Prokins Jegors - Karimova Polina LATVIA
2. Cieciorowski Marcel - Mateja Jagoda POLAND
3. Bogdanov Philipp - Bogdanov Seraphina GERMANY
4. Dovydaitis Gustas - Sokolnikaite Greta LITHUANIA
5. Makarov Martin - Peik Regina ESTONIA
6. Radu Raul Gabriel - Usvat Ioana ROMANIA
7. Józefowicz Marceli - Jankowska Patrycja (POLAND) – EKT Jantar
14. Woliński Bartosz - Saryk Amelia (POLAND) – EKT Jantar
15. Żmijewski Marcel - Ciechorska Michalina (POLAND) – EKT Jantar
21. Jezierski Błażej - Cybulska Malwina (POLAND) – EKT Jantar
DSE ChEGP Junior II OPEN ST
1. Kokins Klavs - Dimante Keita Karolina (LATVIA)
2. Stawowy Mateusz - Silva Sara (POLAND)
3. Beinoras Gustas - Beniusyte Veja (LITHUANIA)
4. Olejarz Tymon - Kurda Wiktoria (POLAND)
5. Vallaste Henry Kristian - Harms Kirsten (ESTONIA)
6. Mlinskas Kristupas - Ulcinaite Emilija (LITHUANIA)
22. Szreder Paweł - Szymańska Wiktoria (POLAND)- EKT Jantar
Under 21 OPEN ST
1. Makarovas Laurynas - Ambrazeviciute Kotryna (LITHUANIA)
2. Eremeev Danil - Roslyakova Olesya (RUSSIAN FEDERATION)
3. Haftka Paweł - Grzęska Oliwia (POLAND)
4. Greczyński Kacper - Billings Nicole (POLAND)
5. Protsenko Oleksii - Wieteska Julia (POLAND) – EKT Jantar
6. Buhlak Andrii - Lozinska Valeriia (UKRAINE)
10. Ryński Remigiusz - Kędzierska Klaudia (POLAND) – EKT Jantar
WDSF Open Senior II OPEN LA
1. Kucharczyk Tomasz - Kucharczyk Róża (POLAND)
2. Latnikovs Sergejs - Latnikova Kristine (LATVIA)
3. Baskys Mindaugas - Simkunaite Mika (LITHUANIA)
4. Wolff Harald - Wolff Antje (GERMANY)
5. Przybyszewski Krzysztof - Przybyszewska Wioletta (POLAND)
6. Szmajda Mirosław - Szmajda Ewa (POLAND)
7. Dziurawiec Mariusz - Dziurawiec Agnieszka (POLAND) – EKT Jantar
8. Tomczak Rafał - Tomczak Barbara (POLAND) – EKT Jantar
WDSF Open Youth OPEN LA
1. Dobriakov Savely - Rudentsova Varvara (RUSSIAN FEDERATION)
2. Ruszkowski Tomasz - Latos Maria (POLAND)
3. Chomaniuk Damian - Klim Julia (POLAND)
4. Vustilka Ivan - Spinul Yeva (UKRAINE)
5. Pierotti Riccardo - Tortoioli Gloria (ITALY)
6. Ternoviks Daniils - Granta Sindija (LATVIA)
12. Zieliński Jakub - Nycnerska Olga (POLAND) - EKT Jantar
26. Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola (POLAND) – EKT Jantar
Juvenile I+II OPEN Komb. 8T
1. Vaskys Nojus - Stuopelyte Aukse (LITHUANIA)
2. Topolnyk Amir - Kagramanian Veronika (UKRAINE)
3. Szostak Krzysztof Ryszard - Stefańczyk Laura (POLAND) – EKT Jantar
4. Albins Kristians - Bolbate Diana (LATVIA)
5. Zięba Michał - Olesiejuk Natalia (POLAND)
6. Polyvka Oleksandr - Yatsiuk Polina (UKRAINE)
10. Śliwa Konrad - Buczek Hanna (POLAND) – EKT Jantar
Junior I OPEN Komb. 10T
1. Prokins Jegors - Karimova Polina (LATVIA)
2. Makarov Martin - Peik Regina (ESTONIA)
3. Józefowicz Marceli - Jankowska Patrycja (POLAND) – EKT Jantar
4. Melbardis Kristians - Lebedeva Dana (LATVIA)
5. Wójcik Wojciech - Siudzińska Antonina (POLAND)
6. Jezierski Błażej - Cybulska Malwina (POLAND) – EKT Jantar
11. Woliński Bartosz - Saryk Amelia (POLAND) – EKT Jantar
13. Żmijewski Marcel - Ciechorska Michalina (POLAND) – EKT Jantar
17. Sokół Tomasz - Wasiłyszyn Kornelia (POLAND) – EKT Jantar
WDSF Open Junior II OPEN ST
1. Stawowy Mateusz - Silva Sara (POLAND)
2. Olejarz Tymon - Kurda Wiktoria (POLAND)
3. Mishchenko Aleksander - Kustova Anna (RUSSIAN FEDERATION)
4. Mlinskas Kristupas - Ulcinaite Emilija (LITHUANIA)
5. Riemers Silarajs Klavs - Marinaka Patricija (LATVIA)
6. Savlaks Aleksis - Onufrijeva Anastasija (LATVIA)
23. Szreder Paweł - Szymańska Wiktoria (POLAND) – EKT Jantar
WDSF World Open Adult OPEN LA
1. Aldaev Anton - Polukhina Natalia (RUSSIAN FEDERATION)
2. Dumitrescu Razvan - Joos Jacky (GERMANY)
3. Dolgushin Alexey - Piatakhina Ksenia (RUSSIAN FEDERATION)
4. Zhumatayev Ayan - Panteleeva Ekaterina (KAZAKHSTAN)
5. Hidi Balazs - Kis Violetta (HUNGARY)
6. Kravchenko Maksym - Kukute Paula (LATVIA)
WDSF Open Youth OPEN ST
1. Bessonov Aleksey - Barjabin Sarah Sofie (ESTONIA)
2. Perretta Riccardo - Mozdyniewicz Julia (ITALY)
3. Meska Aurimas - Rutkauskaite Aine (LITHUANIA)
4. Tarach Kamil - Buczyńska Michalina (POLAND)
5. Chornii Dmytro - Samchynska Mariia (UKRAINE)
6. Endriulaitis Arnas - Vaicekauskaite Austeja (LITHUANIA)
15. Zieliński Jakub - Nycnerska Olga (POLAND) – EKT Jantar
30. Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola (POLAND) – EKT Jantar
WDSF Open Junior II OPEN LA
1. Mishchenko Aleksander - Kustova Anna (RUSSIAN FEDERATION)
2. Olejarz Tymon - Kurda Wiktoria (POLAND)
3. Stawowy Mateusz - Silva Sara (POLAND)
4. Prokins Jegors - Karimova Polina (LATVIA)
5. Savlaks Aleksis - Onufrijeva Anastasija (LATVIA)
6. Lopeta Augustas - Gumbryte Gabija (LITHUANIA)
28. Szreder Paweł - Szymańska Wiktoria (POLAND) – EKT Jantar
WDSF World Open Adult OPEN ST
1. Glukhov Alexey - Glazunova Anastasia (RUSSIAN FEDERATION)
2. Myćka Dariusz Krzysztof - Freiberga Madara (POLAND)
3. Kruglov Igor - Kazmirchuk Ekaterina (RUSSIAN FEDERATION)
4. Besedin Anton - Strelkova Ekaterina (RUSSIAN FEDERATION)
5. Bredikhin Alexey - Bredikhina Daria (RUSSIAN FEDERATION)
6. Brzozowski Mateusz - Możdżonek Justyna (POLAND)
39. Protsenko Oleksii - Wieteska Julia (POLAND) – EKT Jantar
51. Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka (POLAND) – EKT Jantar
52. Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola (POLAND) – EKT Jantar
WDSF Open Senior II OPEN ST
1. Kucharczyk Tomasz - Kucharczyk Róża (POLAND)
2. Latnikovs Sergejs - Latnikova Kristine (LATVIA)
3. Jandejsek Milan - Pavlova Jana (CZECH REPUBLIC)
4. Wasilewski Marek - Wasilewska Krystyna (POLAND)
5. Tomczak Rafał - Tomczak Barbara (POLAND) – EKT Jantar
6. Dziurawiec Mariusz - Dziurawiec Agnieszka (POLAND) – EKT Jantar
Under 21 OPEN LA
1. Eremeev Danil - Roslyakova Olesya
2. Raputa Kacper - Matuszczyk Alicja
3. Grochowski Dawid Filip - Bonk Iga
4. Haftka Paweł - Grzęska Oliwia
5. Pierotti Riccardo - Tortoioli Gloria
6. Greczyński Kacper - Billings Nicole
11. Protsenko Oleksii - Wieteska Julia (POLAND) – EKT Jantar
12. Zieliński Jakub - Nycnerska Olga (POLAND) – EKT Jantar
13. Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola (POLAND) – EKT Jantar
WDSF WCH
12-13 „E”
7. Kusiuk Kamil – Skwierz Olga
14-15 „E”
4. Kusiuk Piotr – Szczepańska Lena
5. Pilarski Szymon – Rosenkiewicz Wiktoria
10-11 „D” ST
2. Szostak Krzysztof – Stefańczyk Laura
3. Śliwa Konrad – Buczeka Hanna
10-11 „D” LA
2. Szostak Krzysztof – Stefańczyk Laura
3. Śliwa Konrad – Buczeka Hanna
12-13 „D” ST
2. Sokół Tomasz – Wasiłyszyn Kornelia - awans do klasy C
8. Panek Adam – Rosenkiewicz Julia
12-13 „D” LA
4. Sokół Tomasz – Wasiłyszyn Kornelia
9. Panek Adam – Rosenkiewicz Julia
10. Wiśniewski Krzysztof – Bieraga Zofia
14-15 „D” ST
1. Smolarek Filip – Walińska Otylia
4. Wacławski Damian – Sroka Wiktoria
6. Kuźniarski Jurand – Daraszkiewicz Zuzanna
7. Koparczak Oskar – Waluszkiewicz Emilia
14-15 „D” LA
1. Smolarek Filip – Walińska Otylia
7. Koparczak Oskar – Waluszkiewicz Emilia
8. Kuźniarski Jurand – Daraszkiewicz Zuzanna
10-11 „C” ST
1. Szostak Krzysztof – Stefańczyk Laura
3. Śliwa Konrad – Buczeka Hanna
10-11 „C” LA
1. Szostak Krzysztof – Stefańczyk Laura
3. Śliwa Konrad – Buczeka Hanna
12-13 „C” ST
2. Woliński Bartosz – Saryk Amelia
9. Wiśniewski Krzysztof – Bieraga Zofia
12-13 „C” LA
1. Woliński Bartosz – Saryk Amelia
14-15 „C” ST
4. Zamiara Mariusz – Konarzewska Maja
14-15 „C” LA
4. Zamiara Mariusz – Konarzewska Maja
7. Wacławski Damian – Sroka Wiktoria
Pow. 15 „E”
2. Zamiara Tomasz – Malinowska Aleksandra

Drukuj