bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Grudniowe turnieje - Iława i Żukowo

2022-12-03,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Pracowity weekend ju┼╝ za tancerzami Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar. Mianowicie kolejne rywalizacje turniejowe zosta┼éy rozegrane 3 grudnia w I┼éawie podczas XVIII Og├│lnopolskiego Turnieju Ta┼äca Sportowego o Puchar Jezioraka oraz 4 grudnia na Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Sportowego o Puchar Burmistrza ┼╗ukowa, Grand Prix Polski, Mistrzostw Wojew├│dztwa Pomorskiego.

Oto wyniki z minionego weekendu:

XVIII OTTS o Puchar Jezioraka ÔÇô 3.12.2022 ÔÇô I┼üAWA

Kat. 14-15 E komb 8T

4. Sarnowski Łukasz & Szczepańska Lena

Kat. Senior II E ST

7. Gajewski Krzysztof & Predel Beata

Kat. Pow. 15 B ST

1. Magalski Karol & Fidut Julia - AWANS do klasy A

Kat. Pow. 15 B LA

7. Tworkowski Marcel & Jankowska Agnieszka

MW Senior II Open ST

1. Dziurawiec Mariusz & Dziurawiec Agnieszka

2. Tomczak Rafał & Tomczak Barbara

3. Śmiechowski Krzysztof & Hajkowicz Marta

MW Senior II Open LA

1. Dziurawiec Mariusz & Dziurawiec Agnieszka

2. Tomczak Rafał & Tomczak Barbara

4. Śmiechowski Krzysztof & Hajkowicz Marta

MW Senior III Open ST

2. Jankowski Wiesław & Jankowska Maria

5. Gajewski Jrzysztof & Predel Beata

MW Senior III Open LA

1. Jankowski Wiesław & Jankowska Maria

 

OTTS o Puchar Burmistrza ┼╗ukowa, GPP, MW

Kat. 8-9 G 5T

1. Ługowski Bartosz & Łaskarzewska Wiktoria

Kat. 8-11 F komb. 6T

1. Sztandera Jan & Kancelarczyk Kaja

3. Wojdon Oliwier & Stormowska Lena

Kat. 10-11 G 5T

2. Zygad┼éowicz Jan & Wi┼Ťniewska Joanna

Kat. 10-11 E komb 6T

3. Barański Bartosz & Skowrońska Gabriela

4. Szarko Michał & Grygun Zuzanna

6. ┼Üniecikowski ÔÇô Orze┼é Wiktor & Noga Julia

Kat. 14-15 E komb 8T

6. Sarnowski Łukasz & Szczepańska Lena

Kat. 14-15 C ST

2. Smolarek Filip & walińska Otylia

3. Śliwa Konrad & Wasiłyszyn Kornelia

Kat. 14-15 C LA

2. Śliwa Konrad & Wasiłyszyn Kornelia

6. Smolarek Filip & Walińska Otylia

11. Wi┼Ťniewski Krzysztof & ┼╗ybort Oliwia

GPPE Juniorzy Starsi Open ST

3. Woliński Bartosz & Saryk Amelia

9. Wi┼Ťniewski Krzysztof & ┼╗ybort Oliwia

11. Śliwa Konrad & Wasiłyszyn Kornelia

GPPE Juniorzy Starsi Open LA

8. Woliński Bartosz & Saryk Amelia

10 Śliwa Konrad & Wasiłyszyn Kornelia

 

Gratulujemy :)

Przygotowania do zawod├│w realizowane s─ů w ramach zadania "Wspieranie szkole┼ä zawodnik├│w Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar" dofinansowanego ze ┼Ťrodk├│w Gminy Miasto Elbl─ůg┬á

 

 

 


Drukuj