bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Kolejne mistrzowskie tytuły.

2021-06-26,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W ostatni weekend (26-27.06.2021) odby┼éy si─Ö w Lublinie Mistrzostwa Polski FTS w stylu standardowym. Elbl─ůski Klub Ta┼äca JANTAR reprezentowa┼éa silna grupa zawodnik├│w.

Tytu┼é Wicemistrz├│w Polski FTS wywalczyli Jaros┼éaw i Anna Krai┼äscy, kt├│rzy rywalizowali w kategorii Senior III. R├│wnie ┬áwysokie miejsce ┬ázaj─Ö┼éy pary - Oleksii Protsenko i Julia Wieteska oraz Jaros┼éaw i Katarzyna Szar, kt├│rzy uplasowali si─Ö tu┼╝ za podium zajmuj─ůc 4 miejsca.

W tym samym czasie odby┼é si─Ö turniej w Tczewie, podczas kt├│rego dwie pary otrzyma┼éy wy┼╝sz─ů klas─Ö taneczn─ů D. Byli to Krzysztof Szostak i Laura Stefa┼äczyk oraz Adam Panek i Julia Rosenkiewicz. Wszystkie wyniki naszych par poni┼╝ej.

 

Mistrzostwa Polski FTS w ta┼äcach standardowych ÔÇô 26-27.06.2021 ÔÇô Lublin

Kat. Senior III

2 miejsce ÔÇô Krai┼äski Jaros┼éaw┬á Krai┼äska Anna

 

Kat. Młodzież starsza

4 miejsce - Oleksii Protsenko i Julia Wieteska

13 miejsce - Remigiusz Ryński i Klaudia Kędzierska

 

Kat. Senior I

4 miejsce ÔÇô Szar Jaros┼éaw i Szar Katarzyna

 

Kat. Senior II

5 miejsce -  Kraiński Jarosław i Kraińska Anna

6 miejsce - Szar Jarosław i Szar Katarzyna

 

Kat. Juniorzy

12 miejsce - Paweł Szreder i Wiktoria Szymańska

 

Kat. Młodzież

20 miejsce - Paweł Skwira i Natalia Łysko

37 miejsce - Dreger Michał i Sokalska Kinga

38 miejsce - Dolegała Krystian i Knyszyńska Nikola

 

 

III Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Towarzyskiego o Mistrzostwo Grodu Sambora (26-27.06.2021) ÔÇô Tczew

Tu turniej rozgrywany był nietypowo, podczas dwóch dni zawodnicy mogli startować w swoich kategoriach podwójnie, tzn. raz w sobotę raz w niedzielę. Każdego dnia była inna komisja sędziowska oraz inny skład zawodników w danej kategorii.

 

10-11 E Komb.

1 miejsce - Szostak Krzysztof Ryszard i Stefa┼äczyk Laura ÔÇô przeklasyfikowanie - ┬áklasa D

 

10-11 D ST

1 miejsce Śliwa Konrad i Buczek Hanna

2 miejsce Szostak Krzysztof Ryszard i Stefańczyk Laura

 

10-11 D LA

1 miejsce - Śliwa Konrad i Buczek Hanna

2 miejsce - Szostak Krzysztof Ryszard i Stefańczyk Laura

 

12-13 E Komb.

6 miejsce Panek Adam i Rosenkiewicz Julia

 

12-13 D LA

6 miejsce - Wi┼Ťniewski Krzysztof i Bieraga Zofia

 

12-13 C ST

3 miejsce - Wi┼Ťniewski Krzysztof i ┬áBieraga Zofia

 

12-13 C LA

1 miejsce - Jezierski Błażej i  Cybulska Malwina

 

14-15 E Komb.

6 miejsce - Koperczak Oskar i Waluszkiewicz Emilia

11 miejsce - Pilarski Szymon i Rosenkiewicz Wiktoria

 

14-15 D ST

9 miejsce - Wacławski Damian i Sroka Wiktoria

9 miejsce - Smolarek Filip i Walińska Otylia

 

14-15 D LA

8 miejsce - Wacławski Damian i Sroka Wiktoria

 

14-15 C ST

11 miejsce - Woliński Bartosz i Konarzewska Maja

 

14-15 C LA

2 miejsce - Kodrzycki Maksymilian i Ulkowska Klaudia

11 miejsce - Woliński Bartosz i Konarzewska Maja

 

pow.15 D LA

10 miejsce - Krawczyk Olaf i Kurkowska Kamila

 

pow.15 C ST

5 miejsce -  Krawczyk Olaf i Kurkowska Kamila

 

10-11 D ST /LA

1 miejsce Śliwa Konrad i Buczek Hanna

 

12-13 E Komb.

10 miejsce Panek Adam i Rosenkiewicz Julia -  przeklasyfikowanie -  klasa D

 

14-15 E Komb.

5 miejsce - Koperczak Oskar i Waluszkiewicz Emilia

 

 

14-15 D ST

5 miejsce - Wacławski Damian i Sroka Wiktoria

 

14-15 D LA

1 miejsce - Wacławski Damian i Sroka Wiktoria


Drukuj