bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Konfrontacje już za nami

2022-06-05,

Kategoria : Aktualności

Jako organizatorzy Konfrontacji jesteśmy zadowoleni z tegorocznej edycji. Frekwencja była spora a tancerze i grupy przyjechali do nas zarówno z zaprzyjaźnionych szkół tańca jak i nowych ośrodków głównie z Polski północnej. Prezentacje oceniało jury w składzie: sędzia główny - Sebastian Białobrzeski z Gdańska, sędziowie: Jowita Czarnecka z Gdyni, Małgorzata Łukiewska i Maciej Florek z Gdańska oraz Joanna Szewczyk z Krakowa.

 

Kat. Inne formy tańca  formacje – do 11 lat

I m-ce - Latino Girls - ELBLĄSKI KLUB TAŃCA JANTAR - Elbląg

II m-ce - Cheerleaders Cadmans Mini  - STOW ARZYSZENIE TANECZNE CADMANS - Elbląg

III m-ce - Money ALEXIA DANCE STUDIO - Warszawa

IV m-ce - Trójeczki SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 – Elbląg

V m-ce - Broadway Dance Group Kids SZKOŁA TAŃCA BROADWAY – Elbląg

VI m-ce - Broadway Dance Group Mini SZKOŁA TAŃCA BROADWAY – Elbląg

 

Kat. Disco-dance mini formacje – do 11 lat

I m-ce - Paradise Karsin DOM KULTURY W KARSINIE - Karsin

II m-ce - JDS STĘŻYCA – Stężyca

 

Kat. Disco-dance solo – do 11 lat

I m-ce Konkol Lena JOWITA FITDANCE – Gdynia

II m-ce Szydlik Amelia DANCE IT OUT - OLSZTYN

III m-ce Kownacka Michalina DANCE IT OUT - OLSZTYN

IV m-ce m-ce Kuśnierz Iga DANCE IT OUT - OLSZTYN

V m-ce Chodkowska Katarzyna DANCE IT OUT - OLSZTYN

VI m-ce Buczkiewicz Maria DANCE IT OUT - OLSZTYN

VII m-ce Dolna Wiktoria JDS STĘŻYCA - Stężyca

VIII m-ce Gańska Nikola JDS STĘŻYCA - Stężyca

IX m-ce Chylewska Aleksandra JDS STĘŻYCA - Stężyca

X m-ce Bednarek Aniela JDS STĘŻYCA - Stężyca

X m-ce Hiszpański Emil DANCE IT OUT - OLSZTYN

X m-ce Reca Alicja JDS STĘŻYCA – Stężyca

 

Kat. Inne formy tańca – mini formacje do 11 lat

I m-ce Cudawianki EL DANCE - Gdynia 

 

Kat. Disco-dance duety – do 11 lat

I m-ce Chodkowska Katarzyna - Hiszpański Emil DANCE IT OUT - OLSZTYN

II m-ce Aleksandra - Dolna Wiktoria JDS STĘŻYCA - Stężyca

III m-ce Gańska Nikola - Bednarek Aniela JDS STĘŻYCA – Stężyca

 

Kat. Hip-hop  formacje – do 11 lat

I m-ce Magic Kids Morag STUDIO TAŃCA HIPNOTIC

II m-ce Mini Mix MIX SP 10 TORUŃ - Toruń

III m-ce Bubble Crew DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

IV m-ce Mini Dance Team Braniewo - STUDIO TAŃCA HIPNOTIC

V m-ce Hipnotic Dance Paslek STUDIO TAŃCA HIPNOTIC

VI m-ce Luzik 1 PASSE DANCE STUDIO - Nidzica

VII m-ce Rebels CENTRUM TAŃCA CADMANS - Elbląg

VII m-ce Bovver BRANIEWSKIE CENTRUM KULTURY – BRANIEWO

 

Kat. Hip-hop duety – do 11 lat

I m-ce Wrzesińska Vanessa - Licznerska Oliwia CENTRUM TAŃCA PROMYK - Elbląg

II m-ce Gierwatowska Wiktoria - Łyżwinska Hanna CENTRUM TAŃCA PROMYK – Elbląg

 

Kat. Hip-hop  solo – do 11 lat

I m-ce Urban Karolina DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

II m-ce Kazyszka Lena DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

III m-ce Krasuska Zofia DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

IV m-ce Bielińska Weronika KLUBIKOLSZTYN - Olsztyn

V m-ce Grabowska Zofia MIX TORUŃ - Toruń

VI m-ce Sarniak Alicja STUDIO TAŃCA HIPNOTIC - Morąg

VII m-ce Migas Amelia DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

VIII m-ce Chłopecka Oliwia MIX TORUŃ - Toruń

IX m-ce Peplińska Zofia MIX TORUŃ - Toruń

X m-ce Szywała Maksymilian CKIS - Tczew

XI m-ce Kotowska Oliwia CKIS - Tczew

XII m-ce Polakowska Amelia CENTRUM TAŃCA PROMYK - Elbląg

XIII m-ce Miler Alicja MIX TORUŃ - Toruń

XIV m-ce Impert Zuzanna MIX TORUŃ –

XV m-ce Linkowska Wiktoria CENTRUM TAŃCA PROMYK - Elbląg

XVI m-ce Wrzesińska Vanessa CENTRUM TAŃCA PROMYK - Elbląg 

 

Kat. Modern/Contemporary  duety – do 11 lat

I m-ce Suchińska Julia - Rys Hania MCKIE – Malbork

 

Kat. Modern/Contemporary  solo – do 11 lat

I m-ce Bielińska Weronika KLUBIKOLSZTYN - Olsztyn

II m-ce Harbachyk Zlata NIEZRZESZONA - Gdańsk

III m-ce Urban Karolina DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

IV m-ce Kazyszka Lena DOM SZTUKI GAK - Gdańsk 

 

Kat. Modern/Contemporary  formacja – do 11 lat

I m-ce Trafic Mini DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

II m-ce Calineczki MCKIE - Malbork

III m-ce Epoca Junior POK DANCE – Pasłęk

 

 

Kat. Inne formy tańca  formacje – 12-15 lat

I m-ce Grupa Estradowa Kids GRUPA ESTRADOWA - Rypin

II m-ce Wojowniczki ALEXIA DANCE STUDIO - Warszawa

III m-ce Candy CENTRUM TAŃCA CADMANS - Elbląg

IV m-ce Gazety ALEXIA DANCE STUDIO - Warszawa

V m-ce Gimnastyczki CENTRUM TAŃCA PROMYK - Elbląg

 

Kat. Show dance  formacje – 12-15 lat

I m-ce Grupa Estradowa Kids GRUPA ESTRADOWA - Rypin

II m-ce Autobusy ALEXIA DANCE STUDIO - Warszawa 

 

Kat. Inne formy tańca – mini formacje  12-15 lat

I m-ce Broadway Dance Group Junior SZKOŁA TAŃCA BROADWAY - Elbląg

II m-ce Mała Gdynianka EL DANCE - Gdynia 

 

Kat. Disco-dance duety – 12-15 lat

I m-ce Szydlik Amelia - Kałamarz Ewa DANCE IT OUT - OLSZTYN

II m-ce Kołodziejczyk Kinga - Lepak Marianna JDS STĘŻYCA - Stężyca

III m-ce Guziur Natalia - Malewska Kaja DANCE IT OUT - OLSZTYN

IV m-ce Kręcisz Sara - Kakol Lena JOWITA FIDDANCE - Gdynia 

 

 

Kat. Disco-dance mini formacje – 12-15 lat

I m-ce Paradise Karsin DOM KULTURY W KARSINIE - Karsin

II m-ce Dio Sunshine DANCE IT OUT - OLSZTYN

III m-ce JDS STĘŻYCA - Stężyca 

 

Kat. Disco-dance solo – 12-15 lat

I m-ce Kałamarz Ewa DANCE IT OUT - OLSZTYN

II m-ce Guziur Natalia DANCE IT OUT - OLSZTYN

III m-ce Kołodziejczyk Kinga JDS STĘŻYCA - Stężyca

IV m-ce Mielewczyk Amelia JOWITAFITDANCE - Gdynia

V m-ce Malewska Kaja DANCE IT OUT - OLSZTYN

VI m-ce Lepak Marianna JDS STĘŻYCA - Stężyca

VII m-ce Kręcisz Sara JOWITA FIDDANCE - Gdynia

VIII m-ce Koszałka Julia JDS STĘŻYCA - Stężyca

IX m-ce Kostka Judyta DANCE IT OUT - OLSZTYN

X m-ce Trela Agata JDS STĘŻYCA - Stężyca 

 

Kat. Hip-hop  solo – 12-15 lat

I m-ce Krasuski Stanislaw DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

II m-ce Grzybowski Szymon DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

III m-ce Pecyna Michalina MIX TORUŃ - Toruń

IV m-ce Rowicka Maja SZKOŁA TAŃCA BTB - Olsztyn

V m-ce Wisniewska Michalina SZKOŁA TAŃCA BTB - Olsztyn

VI m-ce Rek Helena SZKOŁA TAŃCA BTB - Olsztyn

VII m-ce Licznerska Maria FRESH FLOW DANCE ACADEMY - Działdowo

VIII m-ce Jozefowicz Michal MIX TORUŃ - Toruń

IX m-ce Dluszczakowska Pola CENTRUM TAŃCA PROMYK - Elbląg

X m-ce Czerniawska Oliwia DOM SZTUKI GAK - Gdańsk , Borzymowska Wiktoria STUDIO ARTYSTYCZNE MANDALA – Gajewo,  Kaminski Kacper DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

XI m-ce Borowski Patryk DOM SZTUKI GAK – Gdańsk,  Nowicka Maria GDAŃSKI ARCHIPELAG KULTURY – Elbląg, Wojciechowska Amelia MIX TORUŃ – Toruń, Fiedczak Katarzyna STUDIO ARTYSTYCZNE MANDALA – Gajewo, Zak Mateusz MIX TORUŃ - Toruń

 

Kat. Hip-hop  formacje – 12-15 lat

I m-ce Hipnotic Mbp STUDIO TAŃCA HIPNOTIC

II m-ce Blefik CENTRUM TAŃCA PROMYK - Elbląg

III m-ce Mix Junior MIX TORUŃ - Toruń

IV m-ce Blitz Kids DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

V m-ce Sensation FRESH FLOW DANCE ACADEMY - Działdowo

VI m-ce Fizzy - CENTRUM TAŃCA CADMANS - Elbląg

VII m-ce Swell BRANIEWSKIE CENTRUM KULTURY - BRANIEWO

VIII m-ce Blefik Kids CENTRUM TAŃCA PROMYK – Elbląg

 

 

Kat. Hip-hop  mini formacje – 12-15 lat

I m-ce Mf Mix MIX SP 10 - Toruń

II m-ce Dance Team BRANIEWO – Braniewo

 

Kat. Hip-hop duety – 12-15 lat

Fos Wiktoria - Nkome Evini Nadine CENTRUM TAŃCA PROMYK – Elbląg

I m-ce Sadowska Nikola - Linkowska Wiktoria CENTRUM TAŃCA PROMYK - Elbląg

II m-ce Nieciecka Lena - Jezewska Wiktoria CENTRUM TAŃCA PROMYK - Elbląg 

Kat. Modern/Contemporary  formacja – 12-15 lat

I m-ce Mini Tilt CENTRUM TAŃCA CADMANS - Elbląg

II m-ce Bursztynki MCKIE - Malbork

III m-ce Trafic Neo DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

IV m-ce Balans CENTRUM TAŃCA CADMANS - Elbląg

V m-ce Epoca POK DANCE – Pasłęk

 

 

Kat. Modern/Contemporary  solo – 12-15 lat

I m-ce Reszka Lena CENTRUM TAŃCA CADMANS - Elbląg

II m-ce Kordus Małgorzata CENTRUM TAŃCA CADMANS - Elbląg

III m-ce Kawałkowska Kornelia CENTRUM TAŃCA CADMANS - Elbląg

IV m-ce Pappe Nadia DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

V m-ce Parfimczyk Emilia DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

VI m-ce Krawczyńska Wiktoria DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

VII m-ce Surus Zofia DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

VIII m-ce Roda Tatiana FRESH FLOW DANCE ACADEMY - Działdowo

IX m-ce Wiśniewska Emilia MCKIE - Malbork

X m-ce Pytlińska Eliza MCKIE - Malbork

XI m-ce Borzymowska Julia STUDIO ARTYSTYCZNE MANDALA – Gajewo, Kozikowska Karolina MCKIE – Malbork, Piątek Zuzanna MCKIE – Malbork, Ryś Milena MCKIE - Malbork

 

Kat. Modern/Contemporary  duety – 12-15 lat

I m-ce W asik Zuzanna - Popławska Adrianna MCKIE - Malbork

II m-ce Kozikowska Karolina - Rys Milena MCKIE – Malbork

 

 

Kat. Show dance formacja – pow. 15 lat

I m-ce Grupa Estradowa Kids GRUPA ESTRADOWA – Rypin

 

Kat. Show dance  mini formacja – pow. 15 lat

I m-ce Tilt CADMANS – Elbląg

 

Kat. Inne formy tańca  formacje – pow. 15 lat

I m-ce Trafic 2 DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

II m-ce Grupa Estradowa Kids GRUPA ESTRADOWA - Rypin

III m-ce Cheerleaders Cadmans Junior STOW ARZYSZENIE TANECZNE CADMANS - Elbląg

IV m-ce Releve PAŁAC MŁODZIEŻY - Koszalin

V m-ce Toxic ALEXIA DANCE STUDIO – Warszawa

 

 

Kat. Disco-dance duety – pow. 15 lat

I m-ce Kąkol Melania - Dulak Marcelina JDS - Stężyca 

 

Kat. Disco-dance solo – pow. 15 lat

I m-ce Dulak Marcelina JDS STĘŻYCA

II m-ce Kąkol Melania JDS STĘŻYCA

III m-ce Sitterlee Maja JDS STĘŻYCA

IV m-ce Hałasiewicz Emilia JDS STĘŻYCA

V m-ce Spychalska Roksana JDS STĘŻYCA  

 

 

Kat. Hip-hop  solo – pow.15 lat

I m-ce Radosz Patrycja DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

II m-ce Buratyńska Elzbieta STUDIO ARTYSTYCZNE MANDALA - Gajewo

III m-ce Dudzicka Urszula PAŁAC MŁODZIEŻY - Koszalin

IV m-ce Wroszkowska Klaudia FRESH FLOW DANCE ACADEMY – Działdowo

 

 

Kat. Hip-hop  formacja – pow.15 lat

I m-ce Blitz Crew DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

II m-ce Fresh Flow FRESH FLOW DANCE ACADEMY – Działdowo

 

 

Kat. Modern/Contemporary  formacje – pow.15 lat

I m-ce Tilt CADMANS - Elbląg

II m-ce Trafic 2 DOM SZTUKI GAK – Gdańsk

 

 

Kat. Modern/Contemporary  solo – pow.15 lat

I m-ce Dalecka Malwina DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

II m-ce Gumkowska Alicja DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

III m-ce Orłowska Lena DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

IV m-ce Tańska Amelia FREAKSHOW - Ciechanów

V m-ce Olszewska Oliwia DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

VI m-ce Orobij Oliwia DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

VII m-ce Hałasiewicz Emilia JDS - Stężyca

VIII m-ce Fiks Aleksandra PAŁAC MŁODZIEŻY – Koszalin

 

Kat. Modern/Contemporary  duety – pow.15 lat

I m-ce Żurawska Laura - Warczak Dominika CENTRUM TAŃCA CADMANS - Elbląg

II m-ce Olszewska Oliwia - Dalecka Malwina DOM SZTUKI GAK - Gdańsk

III m-ce Orłowska Lena - Orobij Oliwia DOM SZTUKI GAK – Gdańsk

 

Galeria zdjęć tutaj


Drukuj