bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Koniec sezonu tanecznego obfity w znakomite wyniki par Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar

2021-12-18,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Pracowity weekend ko┼äcz─ůcy sezon taneczny na turnieju w Olsztynie - Puchar Region├│w Polski P├│┼énocnej, Mistrzostwa Warmi┼äsko - Mazurskiego Zwi─ůzku Sportu Tanecznego oraz Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego, obfity w znakomite wyniki par Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar.
Puchar Regionów Polski Północnej
Mistrzostwa Warmi┼äsko ÔÇô Mazurskiego Zwi─ůzku Sportu Tanecznego
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego
18-19.12.2021

10-11 G 5T

1. Barański Bartos & Szostak Michalina

1. Malinowski Igor & Lemanowicz Wiktoria ÔÇô AWANS DO KLASY F

1. Wojdon Oliwier & Skowrońska Gabriela

2. Rogala Kacper & Szczepaniak Wiktoria ÔÇô AWANS DO KLASY F

2. Kaszyc Wojciech & Kowalska Agata ÔÇô AWANS DO KLADY F

10-11 F komb. 6T

3. Szarko Michał & Grygun Zuzanna

4. Wołkołowski Dominik & Wasiak Amelia

12-13 G 5T

3. Walencik Edgar & Wo┼║nicka Karolina

12-13 F komb. 6T

6. Rynkowski Filip & Wrońska Alicja

Dzieci starsze MW ÔÇô ST

1. Szostak Krzysztof & Stefańczyk Laura

2. Śliwa Konrad & Buczek Hanna

Dzieci starsze MW ÔÇô LA

1. Szostak Krzysztof & Stefańczyk Laura

2. Śliwa Konrad & Buczek Hanna

14-15 D ST Puchar Region├│w

4. Smolarek Filip & Wali┼äska Otylia ÔÇô AWANS DO KLASY C

14. Wacławski Damian & Sroka Wiktoria

14-15 C ST Puchar Region├│w

4. Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja

14-15 D LA Puchar Region├│w

4. Smolarek Filip & Walińska Otylia

14-15 C LA Puchar Region├│w

1. Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja ÔÇô AWANS DO KLASY B

10. Wacławski Damian & Sroka Wiktoria

Juniorzy starsi MW ÔÇô ST

2. Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja

4. Smolarek Filip & Walińska Otylia

Juniorzy starsi MW ÔÇô LA

2. Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja

Senior II MW ÔÇô ST

1. Tomczak Rafał & Tomczak Barbara

2. Szar Jarosław & Szar Katarzyna

3. Dziurawiec Mariusz & Dziurawiec Agnieszka

4. Kurowski Arkadiusz & Kurowska Beata

5. Śmiechowski Krzysztof & Hajkowicz Marta

Senior II MW ÔÇô LA

1. Tomczak Rafał & Tomczak Barbara

2. Szar Jarosław & Szar Katarzyna

3. Dziurawiec Mariusz & Dziurawiec Agnieszka

6. Śmiechowski Krzysztof & Hajkowicz Marta

12-13 C ST Puchar Region├│w

1. Woli┼äski Bartosz & Saryk Amelia ÔÇô AWANS DO KLASY B

2. ┼╗mijewski Marcel & Ciechorska Michalina ÔÇô AWANS DO KLASY B

5. Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia

6. Wi┼Ťniewski Krzysztof & Bieraga Zofia

12-13 C LA

1. Woli┼äski Bartosz & Saryk Amelia ÔÇô AWANS DO KLASY B

5. Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia

12-13 D LA

6. Panek Adam & Rosenkiewicz Julia

9. Wi┼Ťniewski Krzysztof & Bieraga Zofia

Juniorzy m┼éodsi MW ÔÇô LA

1. J├│zefowicz Marceli & Jankowska Patrycja

2. Jezierski Błażej & Cybulska Malwina

4. Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia

14-15 E komb. 8T Puchar Region├│w

8. Pilarski Szymon & Rosenkiewicz Wiktoria

12-13 D ST Puchar Region├│w

7. Panek Adam & Rosenkiewicz Julia

Juniorzy m┼éodsi MW ÔÇô ST

1. Jezierski Błażej & Cybulska Malwina

2. J├│zefowicz Marceli & Jankowska Patrycja

3. Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia

Pow. 15 E komb. 8T Puchar Region├│w

4. Zamiara Tomasz & Malinowska Aleksandra

M┼éodzie┼╝ MW ÔÇô ST

1. Zieliński Jakub & Nycnerska Olga

M┼éodzie┼╝ starsza MW ÔÇô ST

1. Protsenko Oleksii & Wieteska Julia

M┼éodzie┼╝ starsza MW ÔÇô LA

1. Protsenko Oleksii & Wieteska Julia

M┼éodzie┼╝ MW ÔÇô LA

1. Zieliński Jakub & Nycnerska Olga

Doro┼Ťli MW ÔÇô ST

1. Protsenko Oleksii & Wieteska Julia

2. Ryński Remigiusz & Kędzierska Klaudia

Doro┼Ťli MW ÔÇô LA

1. Protsenko Oleksii & Wieteska Julia

 

Szkolenia par przygotowuj─ůce do startu na zawodach realizowane s─ů w ramach zadania "Upowszechnianie ta┼äca w┼Ťr├│d dzieci i m┼éodzie┼╝y" dofinansowanego ze ┼Ťrodk├│w Gminy Miasto Elbl─ůg.


Drukuj