bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego JANTAR 2021

2021-06-06,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á 6 czerwca w Elbl─ůgu odby┼é si─Ö Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego JANTAR. To wspania┼ée wydarzenie ┼Ťci─ůgn─Ö┼éo do Elbl─ůga pary nie tylko z naszego miasta, ale r├│wnie┼╝ z ca┼éej Polski, m.in. z: Sopotu, Gda┼äska, Gdyni, ┼üom┼╝y, Torunia, Bia┼éegostoku, Bydgoszczy, Augustowa, Tczewa, Pruszkowa, P┼éocka, Grajewa, Olecka, Chojnic, Rumii, Gi┼╝ycka oraz Warszawy. Pary prezentowa┼éy si─Ö w ta┼äcach standardowych i latynoameryka┼äskich w r├│┼╝nych kategoriach wiekowych. Awanse do klas wy┼╝szych zdoby┼éo 8 par : do klasy A - 2 pary, do klasy B - 1 para, do klasy C ÔÇô 4 pary oraz do klasy D ÔÇô 1 para.

Elbl─ůski Klub Ta┼äca Jantar mo┼╝e pochwali─ç si─Ö┬á 6 medalami z┼éotymi, 6 ┬ásrebrnymi oraz 2 ┬ábr─ůzowymi

Wielkie gratulacje dla wszystkich par !!!

Poniżej pełne wyniki:

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego JANTAR (06.06.2021)

8-9   G Komb. 5T

1. Sztandera Jan - Stormowska Lena

3. Zygad┼éowicz Jan - Wi┼Ťniewska Joanna

10-11 G Komb. 5T

1. Szarko Michał - Grygun Zuzanna  awans do KLASY F

1. Wołkołowski Dominik - Wasiak Amelia

2. Barański Bartosz - Szostak Michalina

2. Śniecikowski/Orzeł Wiktor - Pietras Blanka

3. Rogala Kacper - Szczepaniak Wiktoria

3. Kaszyc Wojciech - Kowalska Agata

3. Wojdon Oliwier - Skowrońska Gabriela

3. Kura┼Ť Adam - Zieli┼äska Nadia ┬áawans do KLASY G

3. Połajdowicz Antoni - Michalak Aleksandra

12-13 G Komb. 5T

1. Kusiuk Kamil - Skwierz Olga  awans do KLASY F

2. Rynkowski Filip - Wrońska Alicja

3. Walencik Edgar - Wo┼║nicka Karolina

12-13 F Komb. 6T

6. Kusiuk Kamil - Skwierz Olga

10-11 E Komb. 6T

1. Szostak Krzysztof - Stefańczyk Laura

12-13 E Komb. 8T

2. Panek Adam - Rosenkiewicz Julia

10-11 D ST

1. Śliwa Konrad - Buczek Hanna

10-11 D LA

1. Śliwa Konrad - Buczek Hanna

12-13 D ST

2. Sokół Tomasz - Wasiłyszyn Kornelia

12. Panek Adam - Rosenkiewicz Julia

12-13 D LA

1. Sokół Tomasz - Wasiłyszyn Kornelia

6. Wi┼Ťniewski Krzysztof - Bieraga Zofia

13. Panek Adam - Rosenkiewicz Julia

14-15 D ST

7. Wacławski Damian - Sroka Wiktoria

8. Smolarek Filip - Walińska Otylia

11. Ku┼║niarski Jurand - Daraszkiewicz Zuzanna

14-15 D LA

4. Wacławski Damian - Sroka Wiktoria

7. Smolarek Filip - Walińska Otylia

12. Ku┼║niarski Jurand - Daraszkiewicz Zuzanna

12-13 C ST

1. ┼╗mijewski Marcel - Ciechorska Michalina

4. Zamiara Mariusz - Saryk Amelia

5. Wi┼Ťniewski Krzysztof - Bieraga Zofia

12-13 C LA

2. Zamiara Mariusz - Saryk Amelia

14-15 E Komb. 8T

4. Koperczak Oskar - Waluszkiewicz Emilia

8. Kusiuk Piotr - Szczepańska Lena

10. Pilarski Szymon - Rosenkiewicz Wiktoria

pow.15 E Komb. 8T

5. Zamiara Tomasz - Malinowska Aleksandra

pow.15 C ST

10. Krawczyk Olaf - Kurkowska Kamila

Juniorzy OPEN ST

2. J├│zefowicz Marceli - Jankowska Patrycja

3. Jezierski Błażej - Cybulska Malwina

6. Kodrzycki Maksymilian - Ulkowska Klaudia

8. Zamiara Mariusz - Saryk Amelia

8. Woliński Bartosz - Konarzewska Maja

10. Wi┼Ťniewski Krzysztof - Bieraga Zofia

Juniorzy OPEN LA

2. J├│zefowicz Marceli - Jankowska Patrycja

3. ┼╗mijewski Marcel - Ciechorska Michalina

4. Jezierski Błażej - Cybulska Malwina

6. Woliński Bartosz - Konarzewska Maja

8. Zamiara Mariusz - Saryk Amelia

14-15 C ST

8. Woliński Bartosz - Konarzewska Maja

14-15 C LA

1. Kodrzycki Maksymilian - Ulkowska Klaudia

4. Woliński Bartosz - Konarzewska Maja

pow.15 D LA

7. Krawczyk Olaf - Kurkowska Kamila

pow.15 B ST

2. Zieliński Jakub - Nycnerska Olga

6. Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka


Drukuj