bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Pomosty 2022

2022-06-04,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego POMOSTY nale┼╝y ju┼╝ do wspomnie┼ä. By┼é to jeden z ostatnich turniej├│w w Polsce ko┼äcz─ůcy sezon taneczny 2021/2022.

W dniu 4 czerwca na sali widowiskowo ÔÇô sportowej odby┼é si─Ö OTTS POMOSTY. W zawodach wzi─Ö┼éo udzia┼é 146 par z 30 klub├│w tanecznych z ca┼éej Polski. Rywalizowali oni w ponad 20 kategoriach. Podczas turnieju 9 par zdoby┼éo wy┼╝sze klasy taneczne, w tym r├│wnie┼╝ zawodnicy Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca JANTAR. ┬á┬á

Poni┼╝ej prezentujemy wyniki naszych par

Do 7 h

Super puchar i I miejsce  otrzymali

Czy┼╝yk Oskar - Magdalena Sztandera

Kalkowski Jakub - Balcerowicz Hanna

I m-ce Uzarewicz Krzysztof - Czerepska Maja

8 ÔÇô 11 H

I m-ce ┼üugowski Bartosz - Kancelarczyk Kaja ÔÇô awans do klasy G

I m-ce ┼╗uchowski Oskar - Witowska Hanna

II m-ce Piaskowski Bartosz - Marcinkowska Zofia

II m-ce Panek Maciej - Nikonowicz Julia

II m-ce Krzeszewski Alan - Kozera Julia

8 ÔÇô 9 G

I m-ce Sztandera Jan - Lassmann Zofia

10 ÔÇô 11 G

I m-ce Wojdon Oliwier - Stormowska Lena

II m-ce Połajdowicz Antoni - Lemanowicz Wiktoria

II m-ce Zygad┼éowicz Jan - Wi┼Ťniewska Joanna

10 -11 F

I m-ce  Barański Bartosz - Skowrońska Gabriela

II m-ce Wołkołowski Dominik - Wasiak Amelia

IV m-ce Śniecikowski-Orzeł Wiktor - Noga Julia

VI m-ce Rogala Kacper - Szczepaniak Wiktoria

12-13 E

X m-ce Kusiuk Kamil - Skwierz Olga

12 ÔÇô 13 C ST

I m-ce Szostak Krzysztof Ryszard - Stefańczyk Laura

III m-ce Śliwa Konrad - Buczek Hanna

12 ÔÇô 13 C LA

II m-ce  Szostak Krzysztof Ryszard - Stefańczyk Laura

III m-ce Śliwa Konrad - Buczek Hanna

12 -13 F

I m-ce Strelał Paweł - Załucka Hanna

IV m-ce Rynkowski Filip - Wrońska Alicja

V m-ce Walencik Edgar - Szostak Michalina

V m-ce Kaszyc Wojciech - Kowalska Agata

Pow.15 E

I m-ce Kusiuk Piotr - Daraszkiewicz Zuzanna ÔÇô awans do klasy D

II m-ce Ładny Bartłomiej - Mielewczyk Dorota

VI m-ce Zieliński Paweł - Kruzicka Halina

Kat. 14-15 C ST

II m-ce Panek Adam - Sroka Wiktoria

VI m-ce Smolarek Filip - Walińska Otylia

VIII m-ce Wi┼Ťniewski Krzysztof - ┼╗ybort Oliwia

Kat. 14 ÔÇô 15 C LA

II m-ce Panek Adam - Sroka Wiktoria

VI m-ce Smolarek Filip - Walińska Otylia

Pow. 15 D ST

IV m-ce Kusiuk Piotr - Daraszkiewicz Zuzanna

Pow. 15 D LA

V m-ce Kusiuk Piotr - Daraszkiewicz Zuzanna

Pow. 15 B ST

III m-ce Dolega┼éa Krystian - Knyszy┼äska Nikola ÔÇô para zdoby┼éa A klas─Ö

Pow. 15 A LA

VI m-ce Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola

 

Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego ÔÇ×PomostyÔÇŁ zosta┼é dofinansowany ze ┼Ťrodk├│w Gminy Miasta Elbl─ůg w ramach zadania ÔÇ×Upowszechnianie ta┼äca w┼Ťr├│d dzieci i m┼éodzie┼╝yÔÇŁ┬á


Drukuj