bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Wyniki z weekendu

2023-05-14,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W ten weekend nasze pary uczestniczy┼éy w dw├│ch Og├│lnopolskich Turniejach Ta┼äca. 13 maja 2023 roku w Suszu odby┼é si─Ö XV Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego o Puchar Burmistrza, w kt├│rym udzia┼é wzi─Ö┼éy 2 pary z klubu Jantar Elbl─ůg. Obydwie zaj─Ö┼éy miejsca na podium.

14 maja 2023 roku w Gda┼äsku odby┼éy si─Ö Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Junior├│w w Kombinacji Ta┼äc├│w, w kt├│rych udzia┼é wzi─Ö┼éo 14 par z klubu Jantar Elbl─ůg. Uczestnikom uda┼éo si─Ö zaj─ů─ç miejsca na podium a┼╝ w 8 kategoriach.

 

XV Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Susza, 13.05.2023r.

 

14-15 Komb. 8T klasa ÔÇ×EÔÇŁ

3. Kusiuk Kamil- Skwierz Olga

14-15 klasa ÔÇ×BÔÇŁ ST

3. Panek Adam- Sroka Wiktoria

14-15 klasa ÔÇ×BÔÇŁ LA

3. Panek Adam- Sroka Wiktoria

 

Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Mł. Grand Prix Polski- III Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego,  Gdańsk 14.05.2023

 

MP Juniorzy Młodsi OPEN Komb. 10 T

3. Szostak Krzysztof Ryszard- Stefańczyk Laura

GPPE Juniorzy Starsi OPEN ST

2. Jezierski Błażej- Cybulska Malwina

3. Woliński Bartosz- Saryk Amelia

6. ┼╗mijewski Marcel- Ciechorska Michalina

9. Wi┼Ťniewski Krzysztof- ┼╗ybort Oliwia

11. Panek Adam- Sroka Wiktoria

GPPE Juniorzy Starsi OPEN LA 

1. ┼╗mijewski Marcel- Ciechorska Michalina

2. Jezierski Błażej- Cybulska Malwina

9. Woliński Bartosz- Saryk Amelia

13. Panek Adam- Sroka Wiktoria

14. Wi┼Ťniewski Krzysztof- ┼╗ybort Oliwia

 

 

8-11 Komb. 6 T klasa ÔÇ×FÔÇŁ

3. Ługowski Bartosz- Łaskarzewska Wiktoria

4. Zygad┼éowicz Jan- Wi┼Ťniewska Joanna

12-13┬á Komb. 8 T klasa ÔÇ×EÔÇŁ

2. Barański Bartosz- Skowrońska Gabriela

Pow.15 Komb. 8 T klasa ÔÇ×EÔÇŁ

3. Zieliński Paweł- Kruzicka Halina

5. Gołuński Kamil Franciszek- Iwicka Eliza

12-13 klasa ÔÇ×DÔÇŁ ST

5. Wołkołowski Dominik- Lemanowicz Wiktoria

9. Szarko Michał- Grygun Zuzanna

12-13 klasa ÔÇ×DÔÇŁ LA

6. Wołkołowski Dominik- Lemanowicz Wiktoria

10. Szarko Michał- Grygun Zuzanna

14-15 klasa ÔÇ×CÔÇŁ LA

6. Wi┼Ťniewski Krzysztof- ┼╗ybort Oliwia

Pow. 15 klasa ÔÇ×DÔÇŁ ST

3. Ładny Bartłomiej- Mielewczyk Dorota

Pow. 15 klasa ÔÇ×DÔÇŁ LA

3. Ładny Bartłomiej- Mielewczyk Dorota

Pow. 15 klasa ÔÇ×BÔÇŁ ST

4. Zamiara Mariusz- Konarzewska Maja

Pow. 15 klasa ÔÇ×BÔÇŁ LA

9. Zamiara Mariusz- Konarzewska Maja

 

 

 

 


Drukuj