bm1 bm2 bm3 bm6 bm7 bm8

Zajęcia dla seniorów

2018-12-28,

Kategoria : Aktualności

W ofercie CT Promyk są aż cztery rodzaje zajęć dla seniorów.

 

Pilates 60+ odbywają się w czwartki w godz. 14:15 - 15:10 – rozpoczynamy od 3 stycznia – koszt 30 zł os/mc

Pilates to doskonała forma dla seniorów polegająca na wykonywaniu wolnych i precyzyjnych ruchów skoordynowanych z oddechem. Ruchy te wzmacniają, rozciągają, naprężają i  rozluźniają wszystkie partie mięśni. Dodatkowo uelastyczniają ciało, poprawiają postawę i eliminują problemy związane z równowagą.  Pilates nazywany jest treningiem dobrego samopoczucia, ponieważ świetnie relaksuje i wprowadzając harmonię w ciele i umyśle.

 

Fit ball 60+ - piątki godz. 15:00 - 15:55 - od 4 stycznia - 30 zł os/mc

Fit ball o trening ogólnorozwojowy z wykorzystaniem piłek. Ćwiczenia na piłce pomogą wzmocnić mięśnie i pozbyć się bólu kręgosłupa, poprawić równowagę oraz prawidłową postawę i stabilizację ciała a także zgubić zbędną tkankę tłuszczową. Jest to trening prozdrowotny doskonały dla seniorów. Na piłkach ćwiczymy z instruktorką Martą Pilipczuk.

 

Fitness 60 + - środy godz. 15:00 - 15:55 - od 17 stycznia - 30 zł os/mc

Zajęcia skierowane są do grupy seniorów, którzy lubią aktywność i chcą zadbać o kondycje. To  ćwiczenia z wykorzystaniem mat, hantli, piłek których celem jest poprawa sprawności fizycznej.  Ćwiczenia mają pozytywny wpływ także na układ krążenia i oddechowy.  Zajęcia prowadzi Patrycja Dyrmo

 

Taniec towarzyski 60 + dla par – soboty godz. 15:00 – 16:00 - od 5 stycznia - 30 zł os/mc

Podczas kursu seniorzy poznają tajniki dostojnego walca, gorącego tanga, latynoskie rytmy samby i cha-chy. Taniec jest niezwykle skutecznym lekiem przedłużającym młodość osób starszych. Wspomaga on układ krążenia, układ oddechowy, nerwowy, pokarmowy oraz przemianę materii. Dotlenia wszystkie komórki ciała, poprawia krążenie krwi i elastyczność stawów, wzmaga pracę jelit i zwiększa wydolność płuc. Taniec to też wspaniały lek przeciwdepresyjny zwalczający stres, będący przyczyną wielu chorób.

 

Promocja !!!

Przy zakupie karnetu na dwie formy zajęć (np. Fit Ball 60+ oraz Fitness 60+) koszt karnetu /8 wejść/- 50 zł.

Przy zakupie karnetu na trzy formy (Fit Ball 60+, Fitness 60+ oraz Pilates 60+) koszt karnetu /12 wejść/ - 70zł


Drukuj