bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Oferta

         ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Harmonogram zajęć dostępny jest tutaj

Cennik zajęć - tutaj

 

Taniec towarzyski

Dzieciom powyżej 6 roku życia przygotowaliśmy propozycje w postaci zajęć tańca towarzyskiego. Dzieci uczyć się będą walca angielskiego, tango, walca wiedeńskiego, quickstepa, foxtrota czyli tańców standardowych oraz rumby, ch-chy, samby, jiva i pasadoble znane jako tańce latynoamerykańskie. Każdy z tych tańców może sprawić dziecku frajdę, dziewczynce zagwarantują smukłą i zgrabną sylwetkę, dla chłopca prawidłową prostą postawę. Taniec towarzyski to także nauka dobrych manier i dbania o estetyczny wygląd. Kurs prowadzony będzie pod okiem instruktorów - Klaudii Kędzierskiej oraz Remigiusza Ryńskiego. Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę na sali tanecznej w Centrum Tańca Promyk, ul. Browarna 80

 

 

 

 

 

Rytmika 

Dla naszych najmłodszych - milusińskich oferujemy zajęcia rytmiki. Wszystkie 3 i 4 latki zachęcamy do wzięcia udzialu w zajęciach. Program zawiera naukę kroków podstawowych w tańcach takich jak: polka, samba, cha-cha, taniec disco w formie zabawy. Dzieci pracować będą nad koordynacją ruchową, poprawną postawą ciała oraz nauczą się tańca w różnych rytmach muzyki.  Zajęcia prowadzi Katarzyna Lesz, odbywać sie będą raz w tygodniu - w soboty.

 

 

Taniec nowoczesny - hip hop

Hip - hop to kolejna ciekawa propozycja dla dzieci w wieku od 6 roku życia, które mają mnóstwo energii oraz chęci do nauki. Hip - hop to dynamika, ekspresja i dobra zabawa. Łączy luz z dopracowanymi do pefrekcji skomplikowanymi krokami. Różnorodność układów wyzwala w uczestnikach kreatywność, rozwija wyobraźnię i ćwiczy pamięć. To także sposób na poprawę kondycji i koordynacji ciała. Zajęcia pomagają dziecku otworzyć się, uczą prezentacji siebie i zachowania na scenie.  Hip - hopu uczy Justyna Michalak.

 

 

 

Dziecięca Akademia Tańca

Dzieciom 5 -6 letnim proponujemy zajęcia Dziecięcej akademii Tańca. W tym czasie dzieciaki prócz zabawy przy muzyce będą poznawać kroki tańców ludowych, nowoczesnych, a przede wszystkim tańców towarzyskich.  Zajęcia wspierają rozwój psychoruchowy dziecka, uczą koordynacji ciała i rozwijają muzykalność. Prowadzą je instruktorzy: Katarzyna Lesz i Marek Kucharczyk.

 

 

 

 

Gimnastyka artystyczna

Wśród naszej oferty mamy również gimnastykę artystyczną, która łączy w sobie elementy baletu, gimnastyki i tańca. Gimnastyka artystyczna to także parada wdzięku, gracji i niełatwych umiejętności. Przynosi wiele korzyści dla sprawności i zdrowia organizmu, wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała, kształtuje zwinność, gibkość, uczy samodyscypliny i samodzielności. Zajęcia skierowane są do dziewczynek powyżej 5 roku życia, prowadzi je Swietłana Wysocka.

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

 

 

Taniec towarzyski

Taniec towarzyski to mieszanka tańców z całego świata. Z nami odbędziesz taneczną podróż do Hiszpanii, Argentyny, Brazylii, Wiednia, Anglii i na Kubę.

Na kursach realizowany jest Światowy Program Taneczny, czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne w życiu codziennym. Nauką będą objęte tańce standardowe – walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep, a na wyższych poziomach foxtrot, oraz tańce latynoamerykańskie – samba, rumba, cha cha, jive i dodatkowo paso doble. Kursy tańca towarzyskiego to odpowiedź jak zatańczyć z dowolną osobą do każdej muzyki i przy tym czuć się pewnie dlatego najbardziej ze wszystkich przydają się w praktyce. Zajęcia prowadzi Ewa Czyżyk.

 

 

 

Lekcje prywatne

Wiemy jak ważny jest w życiu zakochanej pary pierwszy wspólny taniec weselny. Proponujemy profesjonalną naukę tańca dla narzeczonych. 

Układamy choreografię i dobieramy muzykę, pomagając młodym ludziom wejść tanecznym krokiem na nową drogę życia. Lekcje prywatne przeznaczone są dla narzeczonych, ale również dla osób, które idą na wesele i chciałyby nauczyć się tańców weselnych. Gwarantujemy dogodne terminy i godziny prowadzenia zajęć.

 

 

 

 

Stay fit trening funkcjonalny

to ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe z wykorzystaniem własnej masy ciała oraz wspierane od czasu do czasu drobnymi obciążeniami. Podczas zajęć wykonywane będą ćwiczenia na stojąco i na macie, kształtujące nie tylko mięśnie zewnętrzne ale też wewnętrzne, które często pomijane są przy innych formach aktywności. Jeśli chcesz być fit i mieć zgrabną sylwetkę to zajęcia są dla Ciebie! Zajęcia prowadzi Adam Ogrodowczyk.

 

 

 

Lady Latino

Lady Latino to mieszkanka tańców latynoamerykańskich, takich jak salsa, cha-cha, samba, rumba, marengu..., a w tym sezonie wyjątkowo dużo bachaty.

Zajęcia pozwolą paniom poczuć się kobieco, zmysłowo, a jednocześnie poprawić i utrzymać kondycję oraz smukłą sylwetkę. Żywiołowe rytmy to również sposób na odreagowanie stresu i poprawę samopoczucia. Lady Latino każdej Pani doda pewności siebie, pomoże pozbyć się zahamowań i spowoduje, że każdy Jej ruch stanie się lekki, płynny i pełny gracji. Na zajęcia należy zabrać wygodny, nie krępujący ruchów strój oraz obuwie zamienne. Zajęcia prowadzi  Marta Pilipczuk. 

 

 

 

Pilates 

zawiera w sobie elementy jogi, baletu i ćwiczeń siłowych. Pilastes wymaga wysokiej koncentracji i skupienia, polega na wykonywaniu precyzyjnych i powolnych ruchów o niewielkim zasięgu. Dzięki takiej formie można w szybkim czasie wysmuklić całą sylwetkę, uzyskać płaski brzuch i zredukować tkankę tłuszczową. Rozciągnięte mięśnie stają się elastyczne, ciało jest bardziej sprężyste. Cała postawa zyskuje na jakości, jesteśmy smuklejsi, a chód staje się młodzieńczy, lekki i pełen gracji. W zajęciach udział wziąć może każdy! Zajęcia prowadzi Paulina Czyżyk.  

 

 

 

Fit ball oraz fit ball 60+

to trening ogólnorozwojowy z wykorzystaniem piłek. Ćwiczenia na piłce pomogą wzmocnić mięśnie i pozbyć się bólu kręgosłupa, poprawić równowagę oraz prawidłową postawę i stabilizację ciała a także zgubić zbędną tkankę tłuszczową. Jest to trening prozdrowotny polecany dla wszystkich! Na piłkach ćwiczymy z instruktorką Martą Pilipczuk.

 

 

 

Tai Chi

obecnie określane jest jako chińska gimnastyka zdrowotna oraz medytacja w ruchu. Jest to oryginalna i bezpieczna forma aktywności skierowana dla osób prowadzących siedzący tryb życia, którym brakuje ruchu oraz dla tych, którzy potrzebują relaksu i odskoczni od codziennej rutyny. Odróżnia się od innych form aktywności tym, że w trakcie ćwiczeń, na równi z ciałem, zaangażowany jest umysł. Trening przebiega w ciszy, aby skupić swoją uwagę na tym co aktualnie robimy, dlatego pozwala wyciszyć umysł i zwalczyć stres. Jest to rodzaj aktywności, która umożliwia organizmowi zregenerować się i wypocząć. Zajęcia prowadzi Rafał Szulkowski